Wyniki naboru grantowego

Wyniki naboru grantowego

Wyniki Naboru Grantowego Miechowskie Stowarzyszenie Gmin Jaksa Lokalna Grupa Działania informuje o wynikach konkursu na nabór wniosków o udzielenie wsparcia grantowego:

1.Koło Gospodyń Wiejskich Górka Kościejowska –„ Pożegnanie lata” – dofinansowanie w wysokości 5 000 złotych.

  1. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Podlesicach – „ Nasze Kulinarne i muzyczne dziedzictwo- smaki i muzyka naszych rodziców i dziadków” – dofinansowanie w wysokości 5 000 złotych.
  2. STOWARZYSENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY GOŁCZA – Warsztaty kulinarne pn. „ Przepisy z tradycją” – wysokość dofinansowania 5 000 złotych.
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Kozłowie- „WIEŃCOWINY czyli potańcówka na ściernisku” – dofinansowanie w wysokości 5 000 złotych.
  4. Ochotnicza Straż Pożarna Zarogów – „Biesiada Ludowa na zakończenie Święta Plonów w Zarogowie” – dofinansowanie w wysokości 5 000 złotych.
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Nasiechowicach – „90 lat KGW Nasiechowice – poszanowanie i kultywowanie tradycji” – dofinansowanie w wysokości 5 000 złotych.
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Rzemiędzicach – „ Integracja słaboszowskiej wsi, poprzez warsztaty z elementami tańca ludowego”- dofinansowanie w wysokości 3 200 złotych.
  7. Stowarzyszenie POKOLENIA –„ Bryczką do Matki Boskiej Zielnej”- dofinansowanie w wysokości 1800 złotych.
  8. FUNDACJA KOBIETO OBUDŹ SIĘ- „ Odkryj Skarby Kultury Ludowej. Tradycje, Rzemiosło i Folklor” – brak dofinansowania.

Previous Post